Reklama

Reklama

Eksplozja w luksusowym hotelu w Pakistanie. Zginęły trzy osoby

Co najmniej trzy osoby zginęły, a 11 zostało rannych w wyniku eksplozji na terenie luksusowego hotelu w południowo-zachodnim Pakistanie, która miała miejsce w środę - podała miejscowa policja.

- Eksplozja wstrząsnęła parkingiem hotelu Serena - powiedział przedstawiciel miejscowej policji Nasir Malik. Według lokalnych służb medycznych kilka osób rannych jest w stanie krytycznym.

Hotel znajduje się w mieście Kweta, stolicy południowo-zachodniej prowincji Beludżystan. - Nasi oficerowie pracują nad ustaleniem, czy to była bomba i jakiego rodzaju urządzenie to mogło być - powiedział Malik.

Prowincja Beludżystan jest miejscem trwającego od długiego czasu buntu grup rebelianckich, takich jak Front Wyzwolenia Beludżystanu i Armia Wyzwolenia Beludżystanu, które organizują ataki, domagając się niepodległości. Obecni są tam również pakistańscy talibowie.

Reklama

- Wrogowie Pakistanu stoją za dzisiejszym atakiem - powiedział Liaquat Shahwani, rzecznik rządu prowincji. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy