Reklama

Reklama

Bielsko-Biała: 47-latek wpadł w pułapkę "łowcy pedofilów"

​Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Bielsku Białej zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który przez internet umawiał się z 14-latką i składał jej propozycje seksualne. Nie wiedział, że za dziewczynę podawał się dorosły internauta. Mężczyzna wpadł podczas umówionego spotkania. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Internauta podszywając się na pewnym czacie pod 14-latkę, odpowiedział na propozycje mężczyzny, który szukał kontaktu z nastolatkami i proponował im sponsoring. Na korespondencję nastolatki natychmiast zareagował 47-latek. 

Mężczyzna zadawał dziewczynie intymne pytania, przesłał jej swoje zdjęcie, a ostatecznie zaproponował seks i spotkanie w jednym z hoteli w centrum miasta. 

Autor prowokacji uzgodnił termin i miejsce spotkanie, a następnie o swoich podejrzeniach powiadomił policjantów. Sprawca wpadł w minioną sobotę, w zaplanowaną przez śledczych zasadzkę. Trafił do policyjnego aresztu. 

Reklama

Dzień później usłyszał zarzuty składania za pośrednictwem internetu małoletniej poniżej 15 roku życia propozycji obcowania płciowego, za co grozi mu do dwóch lat za kratami. 

W przeszłości zatrzymany wchodził w konflikty z prawem. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy