Reklama

Reklama

Australia: Fałszywy ginekolog skazany

61-letni Raffael Di Paolo, który nigdy nie studiował medycyny, ale przez dziesięć lat działał jako ginekolog i ekspert w sprawach bezpłodności, usłyszał wyrok. Za oszustwa i przestępstwa seksualne sąd w Melbourne skazał go na dziewięć i pół roku pozbawienia wolności.

Ogłaszając wyrok, sędzia nazwał Di Paolo "bezlitosnym szarlatanem". Skazany dopiero po odsiedzeniu 6,5 roku będzie mógł się ubiegać o zwolnienie warunkowe.

Di Paolo, który ma obywatelstwo australijskie i włoskie, został skazany za oszustwa i przestępstwa seksualne. Fałszywe dokumenty potwierdzające wykształcenie medyczne uzyskał w latach 90. we Włoszech.

W latach 2005-2015 "leczył" w Melbourne 30 kobiet i ich partnerów, zarabiając setki tysięcy australijskich dolarów. 

Jego ofiary skarżą się, że naraził je na cierpienia fizyczne i psychiczne. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy