Reklama

Agnieszka Michalska świetnie bawi się w teatrze

Agnieszka Michalska zdobyła popularność oraz sympatię telewidzów dzięki roli Krysi w serialu „Lokatorzy”. Ostatnio aktorka pojawiła się na premierze w Teatrze Polonia.

Michalska w "Lokatorach" zagrała u boku, Michała Lesienia Olgi Borys, Ewy Szykulskiej oraz Marka Siudyma. W atrakcyjnej brunetce podkochiwał się wówczas niejeden widz. Serial emitowano do 2004 roku.

W międzyczasie aktorka wyszła za kolegę po fachu - Mariusza Drężka i skoncentrowała się na życiu rodzinnym. Para doczekała się syna Ignacego. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu - do rozwodu doszło wiosną 2017 roku. Wówczas Michalska zaczęła częściej pojawiać się na tzw. salonach.

Choć trudno w to uwierzyć, dziś aktorka ma 48 lat i od czasu do czasu pojawia się w popularnych serialach (m.in. "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe"). Możemy oglądać ją również na deskach stołecznych teatrów.

Reklama

Ostatnio natomiast Michalska pojawiła się na premierze spektaklu "Policja. Noc zatracenia" w Teatrze Polonia i świetnie bawiła się u boku Andrzeja Pągowskiego. Naszym zdaniem aktorka w ogóle się nie starzeje!

Zresztą, zobaczcie sami! Chcielibyście zobaczyć ją znowu w komediowej roli?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy