Reklama

Reklama

0% MARŻY NA 100% DOMU

Banki coraz ostrzej konkurują, prześcigając się w promocyjnych ofertach kredytów hipotecznych. Kilka z nich znacząco obniżyło ostatnio marżę.

W gronie banków oferujących konkurencyjne warunki kredytów hipotecznych od dawna znajduje się Bank DnB NORD. Nowa promocja, "Wiosenna" którą Bank wprowadził w marcu z pewnością jeszcze bardziej umocni jego pozycję w czołówce banków oferujących najatrakcyjniejsze kredyty hipoteczne na rynku, zarówno w EUR, jak i PLN.

Reklama

Kredyt hipoteczny w tym banku "od zawsze" cechowały niskie raty i niewielki koszt obsługi. Teraz Bank poszedł jeszcze dalej. W nowej promocji "Wiosennej" nie pobierze marży w pierwszym roku kredytowania. Innymi słowy - marża wyniesie 0%, niezależnie od rodzaju waluty czy wysokości wkładu własnego. Takiej oferty nie ma obecnie żaden Bank w Polsce.

To nie koniec nowości. Jeszcze do niedawna mogliśmy w DnB NORD pożyczyć maksymalnie 90% wartości nieruchomości. Teraz Bank skredytuje nawet 100% wartości wymarzonego domu czy mieszkania.

Promocja "Wiosenna" obowiązuje do 31.05.2011 r.. Z maksymalnej obniżki marży skorzystają wszyscy Klienci, którzy założyli konto osobiste (pakiet Personale i Eksklusiv), nabyli kartę kredytową oraz ubezpieczenie kredytu.

- To bardzo korzystne rozwiązanie. Klient uzyskuje kredyt na bardzo dobrych warunkach, a dodatkowo - dostęp do nowoczesnych produktów bankowych i zabezpieczenia na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia losowego, co w przypadku kredytów długoterminowych - a takim jest kredyt hipoteczny - jest szczególnie ważne, mówi Piotr Janicki, dyrektor departamentu produktów kredytowych w DnB NORD.

Co w przypadku gdy nie jesteśmy zainteresowani ubezpieczeniem? Bank pomyślał też o takiej sytuacji. Jeśli kredytobiorca rezygnuje z części ubezpieczeniowej promocji - również ma możliwość uzyskania obniżenia marży w stosunku do oferty standardowej Banku, w całym okresie kredytowania. Szczegóły dostępne są u Doradców.

Promocyjny kredyt dostępny jest już od 150 tys. zł (kredyt w EUR) lub od 200 tys. zł (kredyt w PLN).

Jeśli ktoś ma zatem w planach kredytowanie zakupu działki, domu, czy mieszkania warto zainteresować się tą ofertą, szczególnie teraz. Wystarczy przyjść do oddziału DnB NORD, bądź po prostu skorzystać z usług Mobilnego Doradcy Bankowego w dogodnym dla siebie miejscu.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ofertę kredytów hipotecznych DnB NORD.

O Banku DnB NORD

Bank DnB NORD - choć działa w Polsce dopiero od kilku lat - ma już ugruntowaną pozycję m.in. na rynku kredytów hipotecznych. Regularnie zajmuje czołowe miejsca w wielu rankingach tego typu produktów opracowywanych przez media i niezależne ośrodki analityczne. Bank ten ma też w ofercie wiele innych produktów i usług - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Warto wspomnieć, że właścicielem DnB NORD jest największy bank w Norwegii i jednocześnie jedna z największych skandynawskich grup finansowych - DnB NOR. Obsługuje ona ponad połowę mieszkańców Norwegii, oferując im nie tylko produkty bankowe, ale także ubezpieczeniowe i inwestycyjne. DnB NOR jest też jednym z liderów w bankowości dla firm - z jego usług korzysta ponad 200 tys. przedsiębiorstw w kilkudziesięciu krajach.

Norweski akcjonariusz DnB NORD posiada przedstawicielstwa w najważniejszych centrach finansowych świata (np. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze), a jego akcje notowane są na giełdach w Oslo i Londynie. DnB NOR jest też jednym z największych na świecie banków finansujących międzynarodową żeglugę oraz sektor energetyczny.

RRSO dla kredytu hipotecznego, według stanu na 22.03.2011 r., w wysokości 400 000 zł, spłacanego w 360 równych ratach miesięcznych, przy poziomie LTV 100%, prowizji za udzielenie kredytu w wysokości 0%, indeksowanego w EUR, obliczona na podstawie stopy bazowej EURIBOR 3M z dnia 05.03.2011r. (1,098%), powiększonej o marżę Banku w wysokości 1,9%, wynosi 3,04%, a dla kredytu w PLN obliczona na podstawie stopy bazowej WIBOR 3M z dnia 05.03.2011 (4,16%), powiększonej o marżę Banku w wysokości 1,2%, wynosi 5,50%.


Materiał przygotowany przez Bank DnB NORD.

Stan na dzień 28.03.2011 r.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy