Reklama

Reklama

Znasz tę osobę?

​Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do biura. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa przedstawia załączony portret pamięciowy. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło w nocy z 5/6 sierpnia w jednym z budynków przy ulicy Hożej. Nieznany dotąd sprawca po wyważeniu drzwi wejściowych dostał się do pomieszczeń biurowych skąd skradł dwa laptopy o łącznej wartości 2000 złotych.

W toku prowadzonego postępowania, w oparciu o zeznania jednego ze świadków, sporządzono portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Jak wynika ze słownego opisu świadka, jest to mężczyzna w wieku ok 50 lat, wysoki, wzrost ok 184 cm, tęgi, waga ok 110 kg, o owalnej twarzy z bokobrodami, włosy ciemne.

Reklama

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-2317/15można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92,  22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy