Zderzyły się trzy auta, są ranni. Poważny wypadek w Warszawie
Na ulicy Wóycickiego w Warszawie zderzyły się trzy samochody osobowe: audi, opel i ford. W wyniku kolizji poszkodowanych zostało pięć osób, które trafiły do szpitala. Jedna z nich jest w stanie ciężkim. Ruch na ulicy został całkowicie wstrzymany.

Do poważnego wypadku doszło w sobotni wieczór na warszawskich Młocinach w dzielnicy Bielany. Zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na prostym odcinku drogi, wpłynęło do służb tuż po godzinie 17:30. Na miejsce natychmiast skierowano zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarną i policję. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" poinformowała w mediach społecznościowych, że trzy osoby wymagały pilnego przewiezienia do szpitala.
- Ośmioletni pasażer audi, 71-letni pasażer opla i 45-letni pasażer forda zostali przewiezieni do szpitala - potwierdza asp. Kamil Sobótka ze stołecznej policji, cytowany przez TVP 3. Pasażer opla jest w ciężkim stanie. Później do szpitala trafili również kierowcy pojazdów.
Według wstępnych ustaleń policji kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z oplem i fordem. Policja bada okoliczności zdarzenia, jednak już teraz wiadomo, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi i posiadali ważne prawo jazdy.
Wypadek na Bielanach. Utrudnienia w ruchu
Na skutek wypadku ulica Wóycickiego została całkowicie zablokowana. Służby apelują do kierowców o unikanie tego rejonu i wybór alternatywnej trasy.
Trwa dochodzenie w sprawie przyczyn i okoliczności wypadku. Policja apeluje do świadków zdarzenia o zgłaszanie się na komisariat lub kontakt telefoniczny.
-----
Bądź na bieżąco i zostań jednym z 200 tys. obserwujących nasz fanpage - polub Interia Wydarzenia na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!











