Reklama

Reklama

Zderzenie busa z ciężarówką. Nie żyją trzy osoby

W szpitalu zmarła trzecia osoba poszkodowana w wypadku na drodze krajowej nr 50 na wysokości miejscowości Andrzejów Duranowski koło Sochaczewa (Mazowsze). Doszło tam do zderzenia ciężarówki z busem. Na miejscu zginęły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło ok. 9 rano na drodze krajowej nr 50 k. Andrzejowa Duranowskiego. Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z busem, którym podróżowały cztery osoby.       

- W momencie dojazdu strażaków na miejsce zdarzenia trzy osoby będące w busie pozostawały nieprzytomne, w tym dwie bez funkcji życiowych - poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie st. kpt. Rafał Krupa.

Z najnowszych informacji wynika, że w szpitalu zmarł trzeci z pasażerów busa, który trafił tam z poważnymi obrażeniami. 

Kierowca busa również przebywa w szpitalu, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast prowadzący samochód ciężarowy nie odniósł poważnych obrażeń. 

Reklama

Strażacy rozcinali karoserię, żeby dostać się do ofiar

Strażacy podczas akcji musieli rozciąć karoserię busa, aby można było umożliwić działania zespołowi ratownictwa medycznego.

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie asp. Agnieszka Dzik poinformowała, że badania obu kierowców nie wykazały obecności alkoholu w ich organizmach.

Droga nr 50 na wysokości Andrzejowa Duranowskiego jest zablokowana. Działania prowadzi policja i prokurator. W ocenie asp. Agnieszki Dzik droga będzie nieprzejezdna przynajmniej do 15. 

Policja wyznaczyła objazdy. Jadący drogą nr 50 w kierunku Sochaczewa, w Aleksandrowie w powiecie żyrardowskim powinni skręcić w kierunku Szymanowa i kontynuować podróż drogą krajową nr 92. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy