Reklama

Reklama

Zbiroża: Czołowe zderzenie ciężarówek. Jedna osoba zginęła na miejscu

W miejscowości Zbiroża pomiędzy Grójcem a Mszczonowem doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Na skutek zdarzenia jedna osoba zginęła na miejscu, dwie trafiły do szpitala. Droga nr 50 została całkowicie zablokowana.

- Doszło do czołowego zderzenia dwóch ciężarówek. Samochód jadący w stronę Żyrardowa zjechał na lewy pas drogi i czołowo zderzył się z jadącą w drugą stronę ciężarówką. Najprawdopodobniej w pierwszym pojeździe doszło do wybuchu opony - powiedziała oficer prasowa komendy w Żyrardowie st. sierż. Monika Michalczyk.

Kierowca ciężarówki, która zjechała na przeciwległy pas ruchu, zginął na miejscu, dwie osoby jadące drugą ciężarówką trafiły do szpitala

- Kierowca został tam przewieziony przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, pasażerka pojechała karetką - przekazała policjantka.

Reklama

Zbiroża. Utrudnienia na DK 50

Po wypadku droga nr 50 została całkowicie zablokowana. 

- Utrudnienia potrwają 4 godziny. Policjanci przy najbliższych skrzyżowaniach kierują na objazdy - powiedziała Michalczyk. 

Jak sprecyzowała GDDKiA, w miejscowości Chudolipie należy zjechać na drogę wojewódzką 876. Kierowcy, którzy dojadą do Mszczonowa powinni się kierować w stronę Tarczyna. Na miejscu pracuje prokurator. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy