Reklama

Reklama

Zatrucie w szkole policyjnej w Legionowie. Kilkadziesiąt osób zgłosiło dolegliwości

Zatrucie w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie na Mazowszu. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, dolegliwości żołądkowe zgłosiło około 60 słuchaczy szkoły, a jedna osoba trafiła do szpitala.

Szczegółowe przyczyny tej sytuacji są jeszcze badane, ale najprawdopodobniej chodzi o zatrucie pokarmowe.

Jak usłyszał dziennikarz RMF, dolegliwości żołądkowe zaczęły pojawiać się u słuchaczy Centrum już w środę wieczorem. W znaczącej większości przypadków pomocy lekarskiej udzielono skarżącym się na nie osobom na miejscu, w szkole. Tylko jedna osoba wymagała hospitalizacji.

W Centrum Szkolenia Policji pracują inspektorzy sanepidu: m.in. pobierają próbki jedzenia ze stołówki, z której korzystają młodzi policjanci i szkolna kadra.

Reklama

Autor: Krzysztof ZasadaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy