Reklama

Reklama

Zaginęła 16-letnia Maja. Poruszający apel rodziców

"Droga córeczko, gdzie jesteś? Mama i ja jesteśmy przerażeni i zrozpaczeni, prosimy Cię o jakikolwiek znak życia, Kochający Cię ponad życie - Twoi rodzice" - taki apel w mediach społecznościowych zamieścili bliscy zaginionej Mai Cichej. Nastolatka ostatni raz była widziana 10 października.

16-letnia Maja Cicha wyszła z domu w Żukowie (woj. mazowieckie) 10 października ok. godz. 6 rano i miała jechać na praktyki, które odbywają się w Sochaczewie. Nie dotarła na miejsce i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

"Droga córeczko, gdzie jesteś?"

"Droga córeczko, gdzie jesteś? Od dnia kiedy wyszłaś z domu, nie ma dla nas nocy ani dnia, dom już nie jest domem, bo nie ma Ciebie. Maju, dziecko kochane, zawsze byliśmy kochającą się rodziną, nie wiemy gdzie jesteś, czy jesteś bezpieczna i czy nie dzieje Ci się żadna krzywda. Mama i ja jesteśmy przerażeni i zrozpaczeni, prosimy Cię o jakikolwiek znak życia, Kochający Cię ponad życie - Twoi rodzice" - taki apel bliskich nastolatki pojawił się w grupie "Gdziekolwiek jesteś".

Reklama

Z informacji na grupie wynika, że dziewczyna dotarła do Sochaczewa i była widziana w okolicach dworca PKP. Jedna z hipotez zakłada, że mogła udać się do Wrocławia.

Maja Cicha. Rysopis

Maja ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy czarne, proste, sięgające ramion. Nosi okrągłe okulary ze złotą oprawką. 

W dniu zaginięcia ubrana była w granatową bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe i czarne trapery.

Policja prosi osoby, które widziały Maję lub znają miejsce jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub numerem 112.

asp. Agnieszka Dzik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy