Reklama

Reklama

Wyszków: Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany. Padły strzały

Policjanci z Wyszkowa (woj. mazowieckie) zatrzymali 57-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch kobiet. Ciała 83-latki i jej 58-letniej córki odnaleziono we wtorek rano po ugaszeniu pożaru domu jednorodzinnego. W czasie zatrzymania mężczyzna zaatakował policjantów nożem. Został postrzelony.

57-letni mężczyzna pojechał do lasu samochodem z przyczepą kempingową, gdzie chciał ukryć się przed policją. Był poszukiwany m.in przez policyjny helikopter. Został znaleziony kilka kilometrów od miejsca pożaru domu w Wyszkowie. 

- Mężczyzna zauważył policjantów, wybiegł z przyczepy z nożem kuchennym. Na widok policjantów zaczął uciekać, policjanci oddali strzał ostrzegawczy. Wtedy mężczyzna się zatrzymał, a następnie próbował zaatakować funkcjonariuszy nożem - powiedział Polsat News oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Damian Wroczyński.

Reklama

- Policjanci oddali strzał ostrzegawczy, raniąc mężczyznę w nogę, a następnie udzielili mu pomocy medycznej. 57-latek został zabrany do szpitala - dodał rzecznik wyszkowskiej policji. 

Mężczyźnie została pobrana krew w celu sprawdzenia, czy był pod wpływem alkoholu. Prokurator czeka na wyniki sekcji zwłok kobiet, by móc postawić mężczyźnie zarzuty. 

Wyszków: W spalonym domu znaleziono dwa ciała

Do tragicznego pożaru doszło we wtorek po godzinie 3:00. - Zostaliśmy poinformowani o pożarze w domu jednorodzinnym w Wyszkowie przy ul. Białostockiej. Strażacy na miejscu ugasili pożar. We wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon - mówił kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

W pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką

Jak informowało rmf24.pl, młodsza z kobiet miała w poniedziałek sprawę rozwodową ze swoim mężem - 57-letnim Jerzym N. "Wobec mężczyzny było też prowadzenie postępowanie dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego" - pisze rmf24.pl 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL