Reklama

Reklama

Wystraszony łoś biegał po Warszawie

Warszawscy funkcjonariusze straży miejskiej otrzymali w czwartek rano informację o łosiu biegającym w okolicach ulicy Traktorzystów. Razem z pracownikami Lasów Miejskich udało się zwierzę odłowić i bezpiecznie przewieźć do środowiska naturalnego - podano na stronie internetowej straży miejskiej w Warszawie.

"Chaotycznie biegała, nie wiedziała, jak wydostać się z miejsca, w którym się znalazła. Aby zwierzęciu oraz mieszkańcom nic się nie stało, zabezpieczaliśmy teren" - relacjonował mł. str. Marcin Dobrowolski z Ekopatrolu Straży Miejskiej.

"Klępa na szczęście nie miała żadnych widocznych obrażeń, ale była zdezorientowana i zestresowana całą sytuacją" - dodał.

Ostatecznie zwierzę zostało złapane i bezpiecznie przetransportowane do swojego środowiska naturalnego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy