Reklama

Reklama

Wypadek w centrum Warszawy. Auto uderzyło w przystanek

Niebezpieczne zdarzenie w centrum Warszawy. Jak informują służby, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz tramwaju. Jeden z pojazdów uderzył w pobliski przystanek. Trwa akcja służb.

Do zdarzenia w centrum Warszawy doszło w poniedziałek 10 października wieczorem. 

Warszawa. Zderzenie w centrum

Pierwsze zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb w Warszawie około godziny 18. 

Dwa samochody i tramwaj zderzyły się w poniedziałek w pobliżu skrzyżowania ulicy Kruczej i Alei Jerozolimskich w Warszawie - przekazał asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. 

Jak sprecyzował, w kolizji uczestniczyło audi, volvo oraz miejski tramwaj linii 7.  - Kierowcy i motorniczy byli trzeźwi. Nie ma informacji, aby ktoś został ranny - podkreślił policjant. 

Reklama

Warszawa. Zderzenie tramwaju i dwóch samochodów

Na miejscu wypadku pracują nie tylko policjanci, ale też strażacy i przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego. 

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że jeden z pojazdów wypadł z jezdni i uderzył w przystanek tramwajowy. Samochód zniszczył kilka barierek, a następnie uszkodził znajdujący się tam tramwaj. 

Krótko po zdarzeniu występowały utrudnienia w kursowaniu tramwajów. Obecnie, jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, przywracana jest podstawowa organizacja ruchu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy