Reklama

Reklama

Wypadek na S2. Ciężarówka zablokowała drogę, kierowca zapłaci wysoki mandat

Na trasie S2 w pobliżu węzła Opacz na rogatkach Warszawy przewróciła się ciężarówka. Zablokowała trzy pasy w kierunku Łodzi - poinformował rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. zł.

Do zdarzenia doszło we wtorek 7 czerwca rano na drodze S2.

Wypadek na S2. TIR zablokował drogę

- W okolicach węzła Opacz przed godz. 7 przewrócił się ciągnik siodłowy - przekazał nadkom. Sylwester Marczak.

Jak dodał, droga S2 jest zablokowana w kierunku Łodzi. - Utrudnienia występują na trzech pasach jezdni - zaznaczył rzecznik prasowy KSP.

- Przygotowujemy objazdy. Apelujemy o omijanie tego odcinka drogi i ostrożność w związku ze zwiększeniem natężenia ruchu na odcinkach gdzie kierujemy ruch - podkreślił nadkom. Marczak.

W rozmowie z tvnwarszawa.pl Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca najprawdopodobniej próbował uniknąć zderzenia z pojazdem służby drogowej i wykonał manewr, po którym się przewrócił. 

Reklama

Policja ukarała kierowcę mandatem w wysokości 3 tys. zł za niezachowanie należytej ostrożności. 

Wypadek w Warszawie. Akcja strażaków

Po godzinie 10 specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego z pomocą dźwigu Straży Pożarnej podniosła tira - przekazał starszy kapitan Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej. Policja cały czas prowadzi jednak kierowców na objazdy.

To kolejny dzień z poważnymi utrudnieniami na drogach w Warszawie. W poniedziałek rano ruch w znacznej części miasta sparaliżował karambol na trasie S8. Między węzłami Wisłostrada i Marymoncka doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z motocyklem i kolizji dziewięciu aut osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane, utworzył się gigantyczny korek.

Reklama

Reklama

Reklama