Reklama

Reklama

Wyniki sekcji po tajemniczej śmierci na terenie szpitala

Jak informuje portal TVN Warszawa, znana jest wstępna ekspertyza z sekcji zwłok 43-latka. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie Szpitala Bródnowskiego na początku roku.

Do prokuratury trafiły wstępne wyniki sekcji zwłok 43-latka, który został znaleziony w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. 

"U mężczyzny stwierdzono cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz ranę tłuczoną głowy - informuje Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Ta opinia nie jest jednak wystarczająca, aby móc jednoznacznie wskazać przyczynę śmierci mężczyzny.

Mężczyzna został znaleziony 2 stycznia przy garażach na terenie szpitala. Jak udało się dowiedzieć, 43-latek nie był pacjentem, ale mieszkał na osiedlu graniczącym z palcówką medyczną. 

Z informacji zebranych przez śledczych wynika też, że mężczyzna od jakiegoś czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Na portalu TVN Warszawa czytamy, że nie jest wykluczone, że osłabienie organizmu mogło przyczynić się do jego śmierci. Wyjaśni to pełny raport z sekcji zwłok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne