Reklama

Reklama

Wybuch w mieszkaniu w Warszawie. Eksplozja elektrycznej hulajnogi

Silny wybuch w bloku na warszawskim Mokotowie. W poniedziałek rano eksplozja zniszczyła jedno w mieszkań przy ul. Konduktorskiej. Wyrwała okna i uszkodziła elewację budynku. W mieszkaniu wybuchła hulajnoga elektryczna.

Strażacy otrzymali zgłoszenie w poniedziałek około 9. Telefonujący poinformował, że w  mieszkaniu była elektryczna hulajnoga

- Policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do wybuchu elektrycznej hulajnogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze urządzenie stojące w jednym w mieszkań na warszawskim Mokotowie wybuchło w czasie, kiedy mężczyzna szykował się do wyjścia z mieszkania. Poważnie została naruszona konstrukcja drzwi wejściowych - przekazał rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa II podkom. Robert Koniuszy.

Zaznaczył, że hulajnoga "została zabezpieczone do dalszej ekspertyzy".

Reklama

Wybuch w mieszkaniu w Warszawie. Możliwa eksplozja hulajnogi

Wybuch był tak silny, że wyrwał dwa okna, kawałek muru i uszkodził elewację w bloku przy ul. Konduktorskiej na Mokotowie w Warszawie. W mieszkaniu przebywała jedna osoba. 

- Została poszkodowana. Były to drobne obtarcia, ale karetka zabrała ją do szpitala - powiedział st. asp. Rżysko.

Na miejsce zdarzenia przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. 

- Dodatkowo została zadysponowana grupa poszukiwawczo-ratownicza. Jednak odwołano ją, bo kazało się, że nie jest potrzebna na miejscu. Nie mamy informacji, że budynek nie nadaje się do zamieszkania - podkreślił strażak. 

Stan bloku zbadał nadzór budowlany. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy