Reklama

Reklama

Włocławek: Policja zatrzymała kilka osób w sprawie śmierci 19-latka, którego ciało znaleziono w lesie

Włocławska policja zatrzymała kilka osób do sprawy śmierci 19-latka, którego ciało znaleziono w lesie k. Marianek (Kujawsko-Pomorskie). Ich udział w tej sprawie jest wyjaśniany. Postępowanie prowadzone jest w kierunku zabójstwa.

Zwłoki 19-latka odnaleziono w lesie k. Marianek w powiecie włocławskim w ostatnią środę.

Reklama

- Udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Mogę przekazać, że nie był on osobą poszukiwaną. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w kierunku zabójstwa - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Włocławku Wojciech Fabisiak.

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że ofiarą jest 19-latek z Włocławka. W trakcie oględzin na jego ciele ujawniono ranę kłutą podudzia.

St. sierż. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku poinformował, że do sprawy zatrzymano kilka osób.

- Na tym etapie śledztwa nie podajemy, ile osób i w jakim wieku. Ich udział w tej sprawie jest wyjaśniany - poinformował.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje