Reklama

Reklama

Węgrów: Czołowe zderzenie dwóch aut. Zginął 12-latek

12-letni chłopiec zginął w piątek po czołowym zderzeniu dwóch aut w powiecie węgrowskim na Mazowszu. Do szpitala trafiły dwie kobiety kierujące pojazdami oraz ośmiomiesięczne niemowlę.

Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie mł. asp. Monika Księżopolska, do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 697 między Liwem a Karczewcem.

Ze wstępnym ustaleń policjantów wynika, że kierująca jaguarem, gdy zjeżdżała na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zderzyła się czołowo z nissanem, którym podróżowała kobieta i dwoje dzieci.

W wypadku zginął 12-letni chłopiec, a kobiety i ośmiomiesięczne dziecko trafiły do szpitala.

Wyznaczono objazdy

Obie kierujące były trzeźwe.

Droga po wypadku jest zablokowana. Policja wyznacza objazdy drogami lokalnymi.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy