Reklama

Reklama

Warszawa: Zwłoki w centrum handlowym. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

​Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny znalezionych 28 października w jednym z centrów handlowych. Mężczyzna był wcześniej widziany w kilku sklepach, kioskach i barach mieszczących się w podziemiach dworca centralnego w Warszawie.

Policjanci prowadzący tę sprawę ustalili, że zmarły miał około 50-60 lat i był po przebytej niedawno operacji wszczepienia biologicznej zastawki aorty.  

Stołeczna policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer 4772 391 78, 4772 361 74,  albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy