Reklama

Reklama

Warszawa: Zawaliła się ściana kamienicy

Przy ulicy Wrzesińskiej w Warszawie zawaliła się część ściany niezamieszkanej kamienicy. Ze wstępnych informacji straży pożarnej wynika, że w kamienicy nikt nie przebywał; trwają czynności sprawdzające.

Starszy kpt. Michał Konopka z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP w Warszawie poinformował w niedzielę, że przy ulicy Wrzesińskiej 2 w Warszawie zawaliła się część ściany niezamieszkanej kamienicy, która była w budowie.

"Sprawdzamy, czy tam na pewno nikogo nie było, aczkolwiek z pierwszych oględzin i z relacji świadków nie mamy informacji, żeby ktoś tam mógł przebywać" - przekazał starszy kpt. Konopka.

Jak dodał, trwa sprawdzanie terenu.

"Na tę chwilę mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej nikogo tam nie było" - powiedział.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy