Reklama

Reklama

​Warszawa: Zaginął Włodzimierz Piątkowski. To mistrz Polski w boksie

W Warszawie zaginął Włodzimierz Piątkowski - popularny w latach 70. bokser, mistrz Polski. Cierpi on na chorobę Alzheimera.

Fundacja Itaka zwraca się z prośbą o pomoc w odnalezieniu Włodzimierza Piątkowskiego - popularnego w latach 70. boksera, mistrza Polski.

73-letni mężczyzna zaginął 31 maja. Rano wyszedł z domu na warszawskim Bródnie. Ma 160 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemnoszarą kurtkę w typie wojskowym i ciemnoszare spodnie bojówki. Jak podaje portal tustolica.pl, były bokser cierpi na chorobę Alzheimera.

Jeśli ktoś widział zaginionego lub ma informacje na jego temat, proszony jest o kontakt pod numer 22 654-70-70 z Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Można również wysłać mail: itaka@zaginieni.pl.

Reklama

Kim jest Włodzimierz Piątkowski?

Włodzimierz Piątkowski urodził i wychował się w ZSRR. To tam zaczął uprawiać boks. W 1973 roku został wicemistrzem w wadze koguciej. Rok później przyjechał do Polski. W 1976 roku był mistrzem kraju w wadze koguciej oraz wicemistrzem w wadze piórkowej w 1977 roku.

Zdobył drużynowe mistrzostwo Polski z Gwardią Warszawa w 1976, 1978 i 1979 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy