Reklama

Reklama

​Warszawa: Z Wisły wyłowiono ciało

Po południu straż pożarna dostała zgłoszenie o ciele pływającym w Wiśle - poinformował w poniedziałek (27 lipca) dyżurny ze stołecznej straży, asp. sztab. Łukasz Płaskociński.

"Około godz. 18 straż dostała zgłoszenie o ciele pływającym w Wiśle. Na miejscu zadysponowano trzy zastępy z łodzią, które wyłowiły ciało" - poinformował strażak. Na miejscu pracowała też policja rzeczna.

Dyżurna ze stołecznej policji, Gabriela Putyra, poinformowała ponadto, że było to ciało mężczyzny. "Na miejscu obecnie pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego, co mogło się wydarzyć" - dodała. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy