Reklama

Reklama

Warszawa: Z ósmego piętra rzucała doniczkami i nożami

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkająca na ósmym piętrze kobieta rzuca z balkonu różnymi przedmiotami, m. in. doniczkami z kwiatami, nożami, walizkami, aparatami fotograficznymi, pudłami i skrzynkami - przekazała we wtorek rano nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII.

Jak poinformowała policjantka, w niedzielę dzielnicowi pełnili wspólną służbę z żandarmem wojskowym. Kiedy patrolowali ulice Gocławia zostali zaalarmowani przez zaniepokojone mieszkanki jednego z bloków. Z relacji kobiet wynikało, że lokatorka budynku rzuca niebezpiecznymi przedmiotami ze swojego balkonu.

"Pod blok spadały między innymi doniczki z kwiatami, noże, walizki, torby z nieznaną zawartością, skrzynki, aparaty fotograficzne" - powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak. 

Dodała, że funkcjonariusze od razu przystąpili do działania. Niestety próba nawiązania z kontaktu z lokatorką przez zamknięte drzwi nie przyniosła efektów. Tymczasem sąsiedzi sugerowali, że kobieta może potrzebować pomocy.

Reklama

"Na miejsce wezwano zastęp straży pożarnej. Dzielnicowy w koszu wjechał na wysokość 8. piętra, musiał dodatkowo skorzystać z drabinki łączącej kosz z balkonem i tym sposobem dostał się na balkon a następnie do mieszkania, gdzie szybko opanował sytuację" - podała  nadkom. Węgrzyniak.

Kobieta została przekazana pod fachową opiekę pogotowia ratunkowego. Na szczęście nikt z mieszkańców i przechodniów nie ucierpiał. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy