Reklama

Reklama

Warszawa: Wypadek samochodu SOP. Trzy osoby poszkodowane

W Warszawie na skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Madalińskiego doszło do wypadku z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Trzy osoby, w tym dwóch funkcjonariuszy SOP, trafiło do szpitala. Informację o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik SOP ppłk Bogusław Piórkowski.​

Z informacji przekazanych przez mł. asp. Irminę Sulich z Komendy Stołecznej Policji wynika, że policjanci zgłoszenie o wypadku otrzymali po godz. 13. W rejonie skrzyżowania ulic Wołoskiej i Madalińskiego zderzyły się trzy samochody: skoda, volvo oraz należący do Służby Ochrony Państwa mercedes.

- Na chwilę obecną wiemy tyle, że kierowca skody i dwie osoby z mercedesa zostali przewiezieni do szpitala - powiedziała Sulich. 

Jak przekazał z kolei polsatnews.pl rzecznik SOP Bogusław Piórkowski, do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu wymuszenia pierwszeństwa przez prowadzącego samochód osobowy. - Nasi funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej rannemu kierowcy auta osobowego, do czasu przyjazdu służb ratunkowych - poinformował. 

Reklama

Dwóch funkcjonariuszy SOP doznało potłuczeń. Zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Samochodem SOP - busem - jechali tylko oni, pojazdem nie przewożono osoby ochranianej - wskazuje polsatnews.pl. 

Jak informuje KSP, obecnie na miejscu wypadku czynności prowadzi policja. Ruch w kierunku Mokotowa jest utrudniony.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje