Reklama

Reklama

Warszawa: Wypadek po policyjnym pościgu. Trzy osoby w szpitalu

Do zderzenia dwóch samochodów doszło na skrzyżowaniu ulic Szwedzkiej z Letnią na stołecznej Pradze Północ. Uciekający przed policją kierowca mercedesa zderzył się z fordem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

- Kierujący mercedesem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Kierowca uciekał ulicą Radzymińska, potem Szwedzką gdzie przy ulicy Letniej zderzył się czołowo z fordem - powiedziała kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. "Kierowca i pasażer mercedesa oraz kierowca forda trafili do szpitala" - dodała.

Zaznaczyła, że na miejscu konieczna była interwencja strażaków. W tej chwili na miejscu pracują służby wśród nich policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. - Nie wiadomo dlaczego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Będziemy wyjaśniać przyczyny zdarzenia - powiedziała kom. Onyszko.

Reklama

Ulica Szwedzka jest zamknięta dla ruchu. Występują też utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. - Z powodu zdarzenia drogowego i zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu Szwedzka/Letnia linia 135 zostaje skierowana na trasę objazdową - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje