Reklama

Reklama

Warszawa: Wypadek autobusu. Dwie osoby ranne

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w stolicy. Badania wykazały, że kierowca był trzeźwy i nie zażywał narkotyków - przekazała policja.

W nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej doszło do wypadku autobusu nocnej linii N41, który wjechał w słup trakcji tramwajowej.

- W wyniku uderzenia autobusu w słup trakcji tramwajowej poszkodowane zostały dwie osoby, mówimy tutaj o dwójce pasażerów - poinformował mł. asp. Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Osoby te trafiły do szpitala.

Jak przekazał policjant, kierowca został przebadany pod kątem spożycia alkoholu i zażywania narkotyków. - Kierowca był trzeźwy, wynik badania narkotestu również był bez uwag - podkreślił. TVP Info podało, że wypadkowi uległ pojazd należący do firmy Arriva.

Reklama

W związku ze zdarzeniem przez kilka godzin wstrzymany był ruch tramwajów w obie strony. Ruch został przywrócony w niedzielę rano.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy