Reklama

Warszawa: Wybuch w mieszkaniu. W środku kobieta i dwójka dzieci

W sobotę rano w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej 18 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Dwoje dzieci i kobieta trafiły do szpitala – poinformował PAP Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak przekazał strażak, zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na drugim piętrze przy ul. Kłobuckiej 18 służby przyjęły około godz. 8.00. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej. Przyjechała też policja, karetki oraz pogotowie energetyczne i gazowe

"Po wejściu do mieszkania okazało się, że jest tam niewielki pożar, który został bardzo szybko ugaszony" - powiedział PAP Bartosz Maciąg.

Dodał, że w środku znajdowały się trzy osoby. "Była to kobieta i dwójka dzieci. Wewnątrz znajdował się też pies i kot. Nikt nie ucierpiał. Kobieta i dzieci w stanie dobrym zostały przewiezione do szpitala" - podał Maciąg.

Reklama

Poinformował także, że nie było konieczności zarządzania ewakuacji, ponieważ lokatorzy z okolicznych mieszkań sami opuścili je przed dotarciem służb. "Pozostałe lokale nie zostały uszkodzone" - podał Maciąg.

Przyczyny wybuchu wyjaśni policja.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy