Warszawa: Wstrzymany ruch metra na odcinku Politechnika - Dworzec Gdański
Z powodu awarii trzy stacje warszawskiego metra zostały wyłączone z ruchu; pasażerowie mogą korzystać z zastępczej komunikacji autobusowej. Nieczynne są stacje: Centrum, Świętokrzyska i Ratusz-Arsenał. Trwa usuwanie awarii.

Obecnie pociągi linii metra M1 kursują w dwóch pętlach: Kabaty - Politechnika oraz Dworzec Gdański - Młociny.
Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa na trasie: Metro Politechnika - Waryńskiego - Marszałkowska - pl. Bankowy - Andersa - Mickiewicza - plac Wilsona. Ponadto tramwaje linii 15 - na odcinku plac Narutowicza - Marymont Potok - kursują ze zwiększoną częstotliwością.
Rzecznik prasowy warszawskiego metra Anna Bartoń poinformowała PAP, że doszło do awarii rozjazdu przed stacją Centrum. Nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii.







