Reklama

Reklama

Warszawa: Włamanie do biura poselskiego PiS. Zatrzymano trzech 17-latków

Stołeczni policjanci zatrzymali trzech 17-latków w sprawie włamania do biura poselskiego PiS w warszawskim Ursusie. Wszyscy byli nietrzeźwy.

Poseł PiS Jarosław Krajewski poinformował w czwartek na Twitterze, że w nocy zniszczono wejście do biura poselskiego PiS przy ul. Bohaterów Warszawy 9 w Ursusie. Sprawcy wtargnęli do środka. "Totalna opozycja, taka Platforma Obywatelska coraz częściej zamiast siły argumentów sięga po argument siły. Z takim skutkiem" - ocenił na Twitterze Krajewski.

Podobnie wypowiedziała się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, która napisała: "Donald Tusk zapowiedział niedawno siłowe przejmowanie instytucji państwa polskiego. Jest reakcja".

W sprawie zatrzymano trzech 17-latków

- Potwierdzam, że w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące włamania do jednego z obiektów na ul. Bohaterów Warszawy. Na miejsce skierowano policjantów" - poinformował rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Reklama

- Jak się okazało sprawcy wynieśli z budynku ulotki, które następnie podpalili na Placu Tysiąclecia. Po chwili policjanci zatrzymali trzech 17-latków - przekazał policjant.

Rzecznik KSP wskazał, że w chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi. - Postępowanie w powyższej sprawie prowadzone jest w kierunku kradzieży z włamaniem - dodał nadkomisarz. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy