Reklama

Warszawa: Ukrył na działce ciastka z narkotykami

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ukrył na ogródkach działkowych ciastka nasączone narkotykami, marihuanę oraz mefedron. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności - poinformował podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Policjanci podejrzewali, że w jednym z domków na ogródkach działkowych mogą być przechowywane narkotyki. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Na miejscu zatrzymano 22-letniego mężczyznę, który widząc policjantów próbował pozbyć się obciążających go dowodów i wyrzucił trzymane w ręku dwa pakiety z marihuaną. Nie umknęło to jednak uwadze kryminalnych.

Mefedron i ciasteczka z marihuaną

Podczas przeszukania domku, policjanci znaleźli w nim kilka pakietów z folii termozgrzewalnej z marihuaną i mefedronem. Ciekawą tajemnicę kryła lodówka, w której schowane zostały 233 ciasteczka nasączone marihuaną. - Policjanci zabezpieczyli także 17 tysięcy złotych mogące pochodzić z handlu narkotykami - dodała Szumiata.

Reklama

22-latek został zatrzymany a wszystkie narkotyki zabezpieczone jako dowód w sprawie. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.  

PAP
Dowiedz się więcej na temat: mazowieckie | marihuana | mefedron | narkotyki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy