Reklama

Reklama

Warszawa sparaliżowana po opadach śniegu. Radni PiS: Rafał Trzaskowski nie reaguje

W Warszawie, tak jak w wielu innych miejscach w Polsce, występują w poniedziałek utrudnienia spowodowane obfitymi opadami śniegu i mrozem. - W sytuacji kryzysowej nie ma w mieście gospodarza. Prezydent Rafał Trzaskowski jest bardziej zainteresowany działalnością polityczną niż samorządową - zwraca uwagę rzecznik stołecznych struktur PiS i radny Warszawy Michał Szpądrowski.

- W sytuacji kryzysowej nie ma w mieście gospodarza - powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej Szpądrowski. Odniósł się w ten sposób do paraliżu miasta, który został spowodowany obfitymi opadami śniegu.

Radny zarzucił prezydentowi, że nie podjął odpowiednich działań, które umożliwiłyby sprawne i skuteczne odśnieżanie miasta. Zapytał, dlaczego, skoro śnieg pada od rana, dopiero w godzinach popołudniowych wysłano na ulicę wszystkie solarko-piaskarki. Według niego doszło do tego, bo Trzaskowski chciał się wyspać i nie miał czasu sprawdzić prognozy pogody.

Reklama

- Prezydent Trzaskowski jest bardziej zainteresowany działaniami politycznymi niż samorządowymi - oznajmił. Podkreślił, że zamiast zarządzać miastem, przygotowywał się i brał udział w sobotniej imprezie programowej PO pod hasłem "Czas na zmiany". Wystąpił na niej z szefem PO Borysem Budką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy