Reklama

Reklama

Warszawa: Śmigłowiec LPR lądował w okolicy metra Wawrzyszew

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Lotniczego wylądował w czwartek w okolicach stacji metra Wawrzyszew na warszawskich Bielanach. 81-letni mężczyzna skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Ratownicy zabrali go do szpitala.

W czwartek, około godziny 10, w okolicach meta Wawrzyszew wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Udzielaliśmy pomocy 81-letniemu mężczyźnie, u którego wystąpiły bóle w klatce piersiowej - poinformowała w czwartek rzeczniczka LPR Justyna Sochacka.

Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Brakuje karetek

Dzisiejsze lądowanie śmigłowca LPR to już kolejna taka sytuacja w ostatnich dniach w Warszawie. Z powodu braku karetek (trwa protest ratowników) do wypadków wysyłane są bowiem śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W środę jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu trzech pojazdów na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Słabomierz pod Żyrardowem na Mazowszu - przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Zderzyły się tam tir, bus i samochód osobowy.  Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Reklama

W poniedziałek śmigłowiec LPR lądował około południa na placu Bankowym w Warszawie. Został on zadysponowany przez dyspozytora medycznego do mężczyzny, który zasłabł.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje