Reklama

Reklama

​Warszawa: Rozszczelnienie rury z gazem. Ewakuowano uczniów i mieszkańców

Wskutek rozszczelnienia rury gazowej ewakuowano Szkołę Podstawową nr 143 i jeden blok przy al. Stanów Zjednoczonych w Warszawie - poinformował we wtorek (8 września) mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej PSP.

Jak przekazał komisarz Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała we wtorek ok. 13.30. - W rejonie Szkoły Podstawowej 143 przy al. Stanów Zjednoczonych rozszczelniła się rura z gazem - powiedział policjant.

Na miejscu pracowała policja oraz straż pożarna. Mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej PSP poinformował, że na czas akcji służb ewakuowanych zostało ok. 700 osób. - Byli to uczniowie oraz nauczyciele ze szkoły podstawowej oraz mieszkańcy okolicznego bloku - powiedział.

Reklama

Strażak wskazał, że nikomu nic się nie stało. - Nasze działania już się kończą w tym miejscu - dodał.

Z kolei kom. Piotr Świstak podał, że przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w rejonie wyłączonego terenu był zablokowany. - Jednak już teraz ruch kołowy jest dopuszczony - powiedział. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy