Reklama

Reklama

Warszawa. Pracownik Żabki został raniony nożem. Policja poszukuje sprawcy

W sobotę w jednym za sklepów sieci Żabka, który znajduje się przy ul. Wólczyńskiej w Warszawie, doszło do sprzeczki klienta ze sprzedawcą. Pracownik sklepu został zaatakowany nożem. Z ranami m.in. twarzy trafił do szpitala. Policja poszukuje sprawcy.

Komisarz Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał PAP, że do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9.40. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że do konfliktu pracownika Żabki z klientem doszło z powodu zakupu, którego mężczyzna dokonał dzień wcześniej.

Sprawca w piątek kupił doładowanie do telefonu, ale najprawdopodobniej nie działało. Następnego dnia pojawił się w sklepie ponownie i chciał złożyć reklamację. Gdy sprzedawca jej nie przyjął, doszło do awantury - powiedział Świstak.

Ekspedient trafił do szpitala

Klient wyszedł z Żabki, po drodze przewracając towar na półkach. Pracownik wybiegł za nim przed sklep i wtedy został zaatakowany nożem. Sprzedawca ma rany na twarzy, ręce i brzuchu. Trafił do szpitala, a sprawca uciekł - podał policjant.

Reklama

Funkcjonariusze szukają mężczyzny. Zabezpieczyli monitoring ze sklepu i zapis z kamer umieszczonych na zewnątrz budynku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy