Reklama

Reklama

Warszawa: Policjanci odzyskała bentleya wartego półtora mln zł

"Policjanci odzyskali skradzionego bentleya wartego półtora mln zł" – poinformowała w czwartek nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII. Jego właściciel tylko na moment poszedł do stoiska z pieczywem i zostawił kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił, samochodu już nie było.

Jak przekazała policjantka, funkcjonariusze z komisariatu w Wawrze zostali zaalarmowani przez właściciela o kradzieży bentleya, którego wartość wynosiła półtora mln zł.

"Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił, jego samochodu nie było" - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Bentley został zlokalizowany na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości w ciągu trzech godzin. Policjanci zabezpieczyli auto, które wróciło do właściciela.

Reklama

Trwają poszukiwania złodzieja. 

"Aktualnie funkcjonariusze kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności w celu ustalenia sprawcy" - podała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje