Reklama

Reklama

Warszawa: Podejrzewany o brutalne zabójstwo zatrzymany

Zaledwie dwóch dni potrzebowali policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji, aby zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 72-latka. W działaniach uczestniczyli również funkcjonariusze z Wydziału Realizacyjnego KSP. Za to przestępstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Mokotowa doszło do zabójstwa 72-letniego mężczyzny. 72-latka znaleziono martwego z licznymi ranami głowy.

Policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw od samego początku pracowali intensywnie nad sprawą.

Policjanci ustalili, że związek ze zbrodnią może mieć 38-latek, który był już notowany za różnego rodzaju przestępstwa. Funkcjonariuszom pomogła analiza monitoringu miejskiego.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw, wraz z policjantami z "realizacji", weszli do jednego z mieszkań na terenie powiatu piaseczyńskiego, gdzie zatrzymano podejrzewanego mężczyznę. 

Reklama

38-latek trafił do policyjnej celi. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy