Reklama

Reklama

Warszawa: Nieudana próba zatrzymania oszusta. Padły strzały

Warszawscy policjanci w nocy z czwartku na piątek próbowali zatrzymać poszukiwanego listem gończym Igora Smitha. Padły strzały, ale mężczyźnie udało się uciec. 32-latek ma do odbycia karę dwóch lat więzienia za oszustwa.

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą poszukiwania 32-letniego Igora Smitha. Mokotowski sąd wystawił za nim list gończy. Mężczyzna ma do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności za oszustwa.

Strzelanina w Warszawie

W nocy z czwartku na piątek kryminalni z Targówka pojechali na ulicę Kondratowicza, gdzie miał ukrywać się poszukiwany. Mężczyzna uciekł przed policjantami do samochodu i próbował przejechać jednego z nich.

- Drugi funkcjonariusz oddał cztery strzały w kierunku pojazdu - powiedziała kom. Paulina Onyszko z komendy na Targówku. - Na szczęście policjantom nic się nie stało - dodała.

Reklama

Poszukiwany mężczyzna uciekł, a policja prosi o pomoc w jego znalezieniu.

List gończy za Igorem Smithem

Poszukiwany to Igor Smith, syn Nathaniela. Urodził się 6 lutego 1990 roku. Ostatnim znanym adresem zamieszkania jest ul. Krasnobrodzka 15 w Warszawie. Poszukiwany jest średniego wzrostu, ma ciemną karnacje, krótkie włosy, muskularną sylwetkę i liczne tatuaże. 

Jak przekazali policjanci, mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za oszustwo. Funkcjonariusze szukają 32-latka od 21 czerwca.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy