Reklama

Reklama

Warszawa: Nie żyje dyrektor liceum. Uległ wypadkowi w Tatrach

Nie żyje Tomasz Kowalczyk, który był dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego w Warszawie. Mężczyzna uległ wypadkowi w Tatrach, miał 51 lat. Informację o śmierci dyrektora szkoły przekazał jego zastępca, Artur Fijałkowski.

Jak informuje "Gość Warszawski", dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego na Bielanach uległ tydzień temu wypadkowi w Tatrach. Podczas wspinaczki na Progu Mnichowym odpadł od ściany. Doznał poważnego urazu głowy i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Niestety, zmarł kilka dni po operacji.

Zaraz po informacji o wypadku uczniowie liceum zorganizowali czuwanie w intencji dyrektora. 

"Nasz wspaniały Dyrektor potrzebuje naszej modlitwy, dlatego chcielibyśmy, aby każda najbliższa godzina była jak najlepiej wykorzystana. Z tego względu prosimy Was o zgłaszanie się do czuwania w konkretnych godzinach. Wystarczy chociaż raz odmówić dziesiątkę różańca. W modlitwie nie zapominajmy o najbliższych i lekarzach, którzy opiekują się p. Kowalczykiem" - napisano na Facebooku liceum.

Reklama

We wtorek wicedyrektor szkoły Artur Fijałkowski poinformował o śmierci Tomasza Kowalczyka: "Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie! Dziś rano Pan Dyrektor Kowalczyk zamieszkał w Domu Pańskim".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy