Reklama

Warszawa: List gończy za "Frogiem". Trwają poszukiwania

Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogala ps. "Frog". Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności - poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.

"Frog" poszukiwany listem gończym

Według informacji przekazanej przez kom. Paulinę Onyszko, "Froga" poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. 

- Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. (prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień) - tłumaczyła policjantka.

Apel policji ws. "Froga"

- Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji - przekazała.

Reklama

Zaznaczyła, że informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

- Policjanci zapewniają anonimowość - dodała.

Czytaj też: Warszawa: Marcin "Borkoś" Borkowski po operacji. "Jest w śpiączce"


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Frog | Robert Nogal | poszukiwania | list gończy | pirat drogowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy