Warszawa: Kontroler biletów zepchnięty na torowisko metra
Na stacji metra Marymont w Warszawie doszło do sprzeczki między pracownikiem Zarządu Transportu Miejskiego a jadącym bez biletu mężczyzną. Kontroler został zepchnięty na szyny. Jak informuje polsatnews.pl, poszkodowany trafił do szpitala.

"Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 19:15 na stacji metra Marymont" - relacjonuje cytowany przez polsatnews.pl rzecznik warszawskiego ZTM Tomasz Kunert. "Podczas rutynowej kontroli biletów jeden z podróżujących, który jechał 'na gapę', zepchnął kontrolera z peronu i uciekł" - dodaje.
Pracownik ZTM z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala. Ma stłuczony bark, głowę i złamany palec. Zepchnięcie z peronu mogło się skończyć znacznie gorzej.
Jak informuje Kunert, trzecia z szyn na torowisku jest pod dużym napięciem. Dotknięcie jej skutkuje śmiercią na miejscu.







