Reklama

Reklama

Warszawa. Kobieta zginęła na torach. Duże utrudnienia w ruchu pociągów

W rejonie przystanku Warszawa Gocławek pociąg potrącił kobietę. Utrudnienia na kolei w Warszawie na linii otwockiej. Pociągi SKM i Kolei Mazowieckich mają duże opóźnienia - są też odwołane składy.

Jak poinformował kap. Szymon Kisieliński z warszawskiej straży pożarnej, do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg doszło w okolicy skrzyżowania ulic Makowskiej z Dymowską przy stacji PKP Warszawa Gocławek na torze w kierunku Otwocka. 

Strażacy otrzymali zgłoszenie po godz. 5. Na miejsce przyjechały dwa zastępy. Kisieliński wyjaśnił, że strażacy pomogli przy przesiadce pasażerom z pociągu relacji Warszawa - Dęblin, do podstawionego składu, którym mogli kontynuować podróż.

ZTM poinformował, że "w związku ze zdarzeniem na linii Warszawa - Dęblin (na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Wawer) występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R7".

Reklama

Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub kursują w skróconej relacji. Pociągi SKM linii S1 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 60 minut.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy