Reklama

Reklama

​Warszawa: Gigantyczna zniżka na reklamy dla polityków Koalicji

Za przedwyborcze reklamy na miejskich autobusach zapłacono jedynie 20 proc. ceny - informuje "Do Rzeczy". Zdaniem gazety, 80 proc. zniżki dostali tylko niektórzy kandydaci - startujący z ramienia Koalicji Europejskiej.

"Do Rzeczy" zwraca uwagę na fakt, że miejska spółka dała upust jedynie kandydatom, których partia w Warszawie rządzi. Politycy PO i Nowoczesnej od Miejskich Zakładów Autobusowych dostali ok. 70, a nawet 80 proc. zniżki. SLD (także startujący z list Koalicji) również dostał zniżkę, ale mniejszą - pisze "Do Rzeczy", nie ujawniając jednak ostatecznej wartości upustu.

Gazeta dodaje, że nie ma informacji, jak zostali potraktowani kandydaci innych komitetów. PiS nie korzysta z reklam autobusowych - precyzuje "Do Rzeczy".

MZA odnosi się do artykułu

Przed wyborami samorządowymi na nośnikach reklamowych MZA prezentowali się kandydaci różnych komitetów wyborczych; wszystkie mogły skorzystać z takich samych zniżek; żadnemu komitetowi nie odmówiono wykonania usługi - przekazał w piątek PAP rzecznik prasowy MZA Adam Stawicki.

Reklama

Stawicki podkreślił w przekazanym PAP oświadczeniu, że Miejskie Zakłady Autobusowe "prowadzą politykę rabatową, kierowaną do wszystkich partnerów handlowych", która - jak dodał - ma podnieść atrakcyjność oferty MZA na rynku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje