Reklama

Reklama

Warszawa: Brytyjski żołnierz wypadł z okna. Nie przeżył

Brytyjski żołnierz wypadł z siódmego piętra jednego z hoteli na warszawskiej Woli. Nie przeżył upadku. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają Żandarmeria Wojskowa i Wydział ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Prokuratura ustaliła, że w hotelu było zakwaterowanych kilkudziesięciu żołnierzy brytyjskich. Część uczestniczyła w spotkaniu, podczas którego pito alkohol. To podczas tego spotkania jeden z żołnierzy wypadł siódmego piętra. Poniósł śmierć na miejscu.

Żandarmeria Wojskowa i Wydział ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie ustalają okoliczności zdarzenia.

"Na tym etapie postępowania, do czasu zakończenia czynności ze wszystkimi świadkami, nie przekazujemy bliższych informacji odnośnie do przebiegu zdarzeń oraz poczynionych w tym zakresie ustaleń. W sprawie nikt nie został zatrzymany. Wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek" - przekazał prok. Łapczyński.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne