Reklama

Reklama

Warszawa: Autobus spadł z wiaduktu [WIDEO]

Do tragicznego wypadku doszło 25 czerwca w Warszawie. Z wiaduktu na moście Grota-Roweckiego spadł autobus komunikacji miejskiej. W wypadku jedna osoba zginęła, 22 zostały ranne - w tym kilka poważnie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Pojazd przebił barierki na wiadukcie i przełamał się na pół, a jego przednia część - wraz z pasażerami - spadła z wysokości około pięciu metrów. 

Reklama

Jak podaje stołeczna policja, najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku jest zasłabnięcie kierowcy autobusu linii 186. Według nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM Krzysztofa Zasady mężczyzna miał 39 stopni gorączki. 

Kierowca autobusu ze złamaniem trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zostały wykonane badania, które mają ustalić, czy mężczyzna przyjmował środki, które mogły wpłynąć na jego zdolność do prowadzenia pojazdu. 


Opracowanie: Justyna Lasota-Krawczyk

Czytaj w RMF FM

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy