Reklama

Reklama

Warszawa: Autobus spadł z wiaduktu [WIDEO]

Do tragicznego wypadku doszło 25 czerwca w Warszawie. Z wiaduktu na moście Grota-Roweckiego spadł autobus komunikacji miejskiej. W wypadku jedna osoba zginęła, 22 zostały ranne - w tym kilka poważnie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Pojazd przebił barierki na wiadukcie i przełamał się na pół, a jego przednia część - wraz z pasażerami - spadła z wysokości około pięciu metrów. 

Jak podaje stołeczna policja, najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku jest zasłabnięcie kierowcy autobusu linii 186. Według nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM Krzysztofa Zasady mężczyzna miał 39 stopni gorączki. 

Kierowca autobusu ze złamaniem trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zostały wykonane badania, które mają ustalić, czy mężczyzna przyjmował środki, które mogły wpłynąć na jego zdolność do prowadzenia pojazdu. 

Reklama


Opracowanie: Justyna Lasota-Krawczyk

Czytaj w RMF FM

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy