Reklama

Reklama

Warszawa: Auto zderzyło się z pociągiem. Rannych troje dzieci

Na warszawskich Włochach pociąg zderzył się z samochodem osobowym. W aucie, poza kierowcą, było troje małych dzieci, które trafiły do szpitala. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Do zdarzenia doszło w sąsiedztwie stacji Warszawa Salomea w ciągu ulicy Jutrzenki na warszawskich Włochach. Pociąg, który jechał ze Śródmieścia do Podkowy Leśnej, około godz. 15.25 zderzył się na przejeździe kolejowym z volkswagenem.

Dyżurna z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że w wyniku wypadku troje pasażerów auta trafiło do szpitala. To dzieci w wieku 1,5 roku, trzech i siedmiu lat. Kierowca samochodu był trzeźwy. Na miejscu trwają działania służb.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Zablokowane są tory w obydwu kierunkach. 

Reklama

"Do czasu przeprowadzenia czynności wyjaśniających w miejscu zdarzenia przez policję oraz czynności służb ratowniczych ruch pociągów w obydwu kierunkach pozostaje zawieszony do odwołania" - poinformowano na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.

Reklama

Reklama

Reklama