Reklama

Reklama

Warszawa: 65-latek zginął w pożarze mieszkania

W czwartek wieczorem doszło do pożaru mieszkania na warszawskim Wawrze. Zginął 65-letni mężczyzna, który przebywał w lokalu - poinformował kpt. Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak przekazał dyżurny Komendy Miejskiej PSP, ok. godz. 20 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że z okien mieszkania na I pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Żegańskiej wydobywa się dym.

"Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej. Pożar ograniczył się do jednego pomieszczenia w lokalu na I piętrze. Na miejscu znaleźliśmy zwęglone zwłoki 65-letniego mężczyzny" - przekazał kpt. Kapczyński.

Dyżurny dodał, że według statystyk straży pożarnej, to czwarta ofiara pożarów w Warszawie w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy