Reklama

Reklama

Warszawa: 31-latek wspiął się na hotel Marriott

W niedzielę 31-latek wspiął się na hotel Marriott w Warszawie. Mężczyzna wszedł bez zabezpieczeń po elewacji budynku. Dziś zgłosił się na komendę i usłyszał zarzut.

W niedzielę wieczorem pochodzący ze Śląska 31-latek wspiął się na dach hotelu Marriott. Mężczyzna wszedł bez zabezpieczeń po elewacji budynku. Śmiałka zauważyli przechodnie, którzy poinformowali służby. Na miejscu szybko pojawiły się straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Chodnik wokół budynku został ogrodzony policyjną taśmą.

Reklama

Gdy mężczyzna dotarł na dach budynku, został wylegitymowany przez policję. Był trzeźwy. Wystawiono mu wezwanie do stawienia się w komendzie w poniedziałek. Stawił się w niej przed południem. Policja poinformowała, że usłyszał zarzut z art. 51 par. 2, dotyczący wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu.

Śmiałek, który dokonał wejścia, to prawdopodobnie znany youtuber, pochodzący ze Świętochłowic. 31-latek wspinał się już m.in. na komin Wistomu w Tomaszowie Mazowieckim, czy wieżowiec KTW w Katowicach, mosty w Londynie i najwyższy nieczynny maszt w Niemczech o wysokości 350 metrów.

Hotel Marriott w Warszawie ma 170 metrów wysokości i 42 kondygnacje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama