Reklama

Reklama

Warszawa: 26-latek spadł z 18. piętra na 18-latka

Z okna na 18. piętrze bloku przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie wypadł 26-letni mężczyzna i spadł na 18-letniego obywatela Ukrainy - poinformowała śródmiejska policja. 26-letni mężczyzna zmarł, natomiast 18-latek walczy o życie w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy. "Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie 22" - powiedział nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Według informacji policji 26-latek wypadł z okna na 18. piętrze bloku przy ul. Świętokrzyskiej i spadł na 18-letniego obywatela Ukrainy. "26-letni mężczyzna nie przeżył wypadku, natomiast 18-letni mężczyzna w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala, gdzie do teraz przebywa" - wskazał nadkomisarz.

Jak dodał policjant, "w tej chwili prowadzone jest śledztwo policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście". Śledczy sprawdzą, czy było to samobójstwo, czy też "działanie osób trzecich".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama