Reklama

Reklama

Warszawa: 25-latek miał w mieszkaniu narkotyki, w tym ciasto z marihuaną

Haszysz, kokaina, LSD, tabletki MDMA i 2C-B, a także ciasto z marihuaną - to wszystko stołeczna policja znalazła w mieszkaniu 25-latka. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w jednym z lokali na Woli może dochodzić do handlu narkotykami - przekazała komisarz Marta Sulowska. Kryminalni zastali w mieszkaniu podejrzewanego o narkotykowy proceder 25-latka.

Narotyki i ciasto z marihuaną

- W jednym z pokoi na łóżku ujawnili liczne woreczki foliowe z tabletkami oraz woreczki ze zbrylonymi substancjami i pojemniki z suszem roślinnym. Oprócz tego kryminalni ujawnili ciastka i ciasto, zawierające prawdopodobnie marihuanę. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie ponad 22 tys. zł na poczet przyszłych kar i grzywien - powiedziała rzeczniczka wolskiej policji kom. Marta Sulowska. 

Dodała, że 25-latek został zatrzymany, a zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. - Potwierdziło się, że ciasto i ciastka zawierały marihuanę - powiedziała kom. Sulowska. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiadał ponad 155 gramów marihuany, haszyszu i kokainy, 252 sztuk LSD, 282 sztuk tabletek MDMA i 2C-B.

Reklama

Do 10 lat więzienia

Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Decyzją sądu 25-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucany czyn może grozić do 10 lat więzienia.


Reklama

Reklama

Reklama